ponedjeljak, 21. listopada 2019.

REZULTATI I TABELA,,TREĆE KOLO PRVE LIGE SSO BIH,SEZONA-2019/2020

U Trećem kolu Prve lige Sjedeće odbojke Bosne i Hercegovine ,,naši momci su kao domaćini dočekali ekipu IOK"Tigar 119" iz Banovića.

U prvi set naši momci ulaze veoma jako i od samog starta preuzimaju vodsvo, pa sve do kraja prvog seta,koji završava rezultatom (25:16).

U drugi set se ulazi sa malo drugačijom postavom našeg kluba,,koja svojom savršenom igrom ne dopušta protivniku bilo kakvu inicijativu i završava drugi set rezultatom (25:8).

I kako se to obično dešava pri vodstvu od 2:0 po setovima,naši momci se opuštaju, dok protivnik preuzima laganu inicijativu i treći set se pretvara u veoma neizvijesnu borbu.
Pri rezultatu 22:22,naši momci se konsoliduju i završavaju i ovaj set u svoju korist rez.(26:24).

Tako da utakmica -SDIO"NERETVA": IOK"TIGAR 119",završava rezultatom - 3:0.

U ovoj utakmici vrijedi istaknuti,da je naš igrač i potencijalni reprezentativac Hasan Kurtović osvojio čak 24 poena,,skoro cijeli jedan set i Demirović Mirsad koji je osvojio 17. poena. Tako da se naši momci nakon trećeg kola nalaze na drugom mjestu,dok je na prvom s bodom više ekipa Maglaja. Zahvaljujemo se ekipi IOK"Tigar 119", na veoma fer i korektnoj igri.