nedjelja, 10. travnja 2022.

REZULTATI I TABELA -XI-KOLO PRVA LIGA SSO BIH -SEZONA 2021/2022

SDIO Neretva i druga gostujuća pobjeda

U XI kolu druge sezone ,naši momci ostvarili su i drugu gostujuću pobjedu za redom. U ovom kolu gostovali smo kod uvijek nezgodne ekipe OKI,,Kalesija". Iako veoma umorni od puta,oslabljenog rostera i posta čak četvorice igrača, uspjeli smo savladati Kalesiju rezultatom 3:2. Ostaje žal za trećim setom u kojem nam je nedostajala ona mrvica sportske sreće, gdje ispuštamo četri set lopte i pri vodstvu od  20:24, taj set gubimo rezultatom 26:24
Domaćinu se zahvaljujemo na veoma fer i korektnoj igri, a mi se okrećemo narednoj utakmici u kojoj na domaćem terenu dočekujemo još jednu veoma iskusnu ekipu OKI"Brčko.

----------------------------------------------------------------------------

.OKI ‘‘Čelić‘‘  :  IOK ‘‘Zavidovići‘‘                                        2 : 3

20:25/  25:19/  25:19/  16:25/  06:15/-

.OKI ‘’Brčko’’  :  SKISO ‘’Breza ‘304’’                                 1 : 3

20:25/  21:25/  25:19/  21:25/

.         OKI ‘’Kalesija’’  :  SDI ‘’Neretva’’                                2 : 3

5

16/17.04.2022.godine na redu je XII kolo Prve lige sjedeće odbojke BiH za takmičarsku sezonu