nedjelja, 9. svibnja 2021.

REZULTATI I TABELA NAKON DESETOG KOLA, PRVA LIGA SSOBIH-SEZONA 2020/2021

09.05.2021.g. odigrano je deseto kolo Prve lige. U goste nam je došla uvijek neugodna ekipa iz Maglaja. Sam početak utakmice nagovjestio je  da će ovo biti jedna veoma tvrda utakmica. U prva dva seta ušli smo u nekom grču , što je bilo dovoljno iskusnim Maglajlijama da ta dva seta odu u njihovu korist. U treći set se ulazi mnogo opuštenije,ali i ozbiljnije . Taj faktor pokazuje potpuno drugu sliku na terenu i naši momci preuzimaju stvar u svoje ruke i preokreću ovu utakmicu za 180% , ne dozvolivši sebi da niti jedan naredni set ne  dovedu u neizvjesnost i postavljaju tačku na ovu utakmicu , rezultatom 3:2 . Ovom pobjedom, još jednom smo dokazali da smo ozbiljan konkurent za povratak u Premijer ligu i da smo ponos ,kako grada Mostara, tako i HNK.  Izdvojit ćemo jednu promjenu u postavci naših momaka u terenu, gdje je Maid Bucman odigrao fenomenalno ulogu libera  i pokazao zašto je jedan od konkurenata za konačni nastup u reprezentaciji Bosne i Hercegovine. Maglajlijama želimo mnogo sreće i zahvaljujemo se na veoma fer i korektnoj igri.

U narednom kolu očekuje nas utakmica sa ekipom OKI"Brčko".