nedjelja, 25. srpnja 2021.

MEĐUNARODNI TURNIR "MIRA TOPOVIĆ" PLJEVLJA 2021-CRNA GORA

Odbojkaši pljevaljskog Seta pobjednici su prvog memorijalnog turnira u sjedećoj odbojci „Mira Topović“. Set je turnir u Pljevljima završio sa maksimalnim učinkom i samim tim osojili prvo mjesto na turniru . Što se tiče našeg kluba, jednostavno rečeno nismo imali onu određenu dozu sreće, što pokazuje rezultat utakmice s domaćinom gde je po setovima bilo- (24:26, 30:28 i 15:8). Isto to pokazuju rezultati u utakmici za treće mjesto protiv kluba iz Zenice koji su po setovima ovako završili-(25:23 i 29:27), tako da je naš klub zavšio na solidnim četvrtom mjestu. Na turniru je učestvovalo šest ekipa. Domaćinu turnira čestitamo na osvojenom prvom mjestu,,na odličnoj organizaciji i još boljem dočeku , gdje su pokazali da su veoma dobri domaćini. Iskreno se nadamo da će se ekipa iz Pljevalja rado odazvati na naš turnir ,kao što su svaku put do sada. Još jednom se zahvaljujemu domaćinu na fenomenalnoj organizaciji i veoma ugodnom druženju.